Zpět na Dokumentace služeb

Servisní služby

Provádíme prodej a servis výpočetní techniky a správu informačních systémů.

Servisní středisko se nachází na naší adrese Na Lázních 331, Blučina,

Kancelář tel.:+420-530-505-530 (531)

 

Provádíme:

Servis notebooků
Servis osobních počítačů
Servis tiskáren
Servis tabletů
Servis WIFI a domácích sítí
Diagnostika chytrých telefonů a navigací
Záchranu dat z PC a medií (flash.USB a tp.)
Instalace SW / HW
Servis serverů
Servis ostatní techniky pouze v servisním centru
Provádíme správy sítí s 24h dohledem.
Kompletní správa internetových aplikací a prezentací.
Servis software.
Provádíme konzultace vhodnosti nákupu IT technologií
Provádíme i dálkový servis,bez nutnosti dovozu PC/NB na servisní středisko. o detailech co vše můžeme takto servisovat a postupu takovéhoto servisu nás prosím kontaktujte.

Provozujeme kamennou prodejnu a nabízíme zajímavá řešení pro vaše požadavky a doporučíme Vám optimální vhodnost zařízení ze světa výpočetní techniky.

 

Servis standardně provádíme v servisním středisku podle sazby práce technika. Na vyžádání je možné servis vyjmenovaných zařízení provádět i u zákazníka na dálku. Servis provádíme i u zákazníka osobně – v takovém případě je kromě částky za každou započatou hodinu práce technika účtována i paušální výjezdní taxa dle uvedeného ceníku.

Opravy techniky v našem servisním středisku jsou zpoplatňovány hodinovou sazbou práce technika, dle níže uvedeného ceníku.

Ceny náhradních dílů se řídí aktuálně platným ceníkem náhradních dílů dle našeho eshopu, nebo dle dostupných cen v eshopech.

Servis poskytujeme na základě požadavku zákazníka v provozní době naší firmy.

Expresní servis poskytujeme na základě požadavku zákazníka a jen tehdy, je-li to technicky možné (vyhrazujeme si právo změny statutu zakázky na standardní servis).

 

Postup termínů:

Průměrně trvá diagnostika 1–2 dny, ale v případě objednání služby expresní servis bude diagnostika provedena ihned a přístroj opraven do 24 hodin od chvíle, kdy dorazí do našeho servisu.

Ihned po Vašem odsouhlasení nabídky bude započato v procesu opravy. Po opravě bude zařízení podrobeno důkladným testům a ověření funkčnosti – zahoření. Projdou-li všechny testy v pořádku, technik opravu ukončí a jste informováni SMS o dokončení servisu.

Ceny za servis viz stránka ceník.